Plynové kachle s teplovzdušnými rozvodmi:
                                   

                                Viac informácií (5 videí, 2 eBooky) tu kliknite

-------------------->

Galéria plynových piecok

Počítačová vizualizácia vášho krbu

Nie každý budúci majiteľ krbu si vie predstaviť ako bude obývací priestor a nový krb vlastne vyzerať, ako budú zosúladené. V tomto prípade pomôže počítačová vizualizácia. Čo to vlastne je?

Je to presný návrh krbu, ktorý obsahuje vybratý typ krbovej vložky, komína, jeho napojenia a zaústenia. Jeho súčasťou je aj obstavba krbovej vložky vrátane dekoračných prvkov (lavičky, rímsy, niky, skla pred krbom, obkladu krbu, jeho farebné prevedenie atď.).

Tento návrh je dovedený takmer k skutočnej realite tým, že je z neho vygenerovaná takmer dokonalá fotografia celého priestoru okolo krbu. Bežné sú dokonca viacvariantné farebné a dekoračné prevedenia krbovej obstavby, fotografie z viacerých uhlov pohľadu, nasvietenia s rôznými druhmi textúr a pod.

súčasťou každej stavby krbu má byť projektová dokumentácia       

Takže toto všetko dokáže počítačová vizualizácia.

 

A nielen to. Jej súčasťou, pravda ak je vyrobená skutočným odborníkom, je aj kompletná projektová dokumentácia k stavbe krbu!

 

Pokiaľ chcete teda predísť sklamaniu z toho, či návrh krbu bude podľa vašich predstáv pasovať vo vašom budúcom interiéri, určite požiadajte o počítačový návrh krbu a o projektovú dokumentáciu stavby krbu!


Firma CAMIN® má architekta, ktorý "kreslí" kvalitou jedinečnečné počítačové vizualizácie pre našich klientov na základe nich podkladov a zadania klienta.

Nestačila vám inšpirácia v galériách plynových krbov, čo sa obstavby týka? Máme ďalšie desiatky inšpirácií. Pre vás.

Kvalitu počítačovo vyrendorvaných návrhov posúďte sami:

I. Vizuálne návrhy čelných krbov 

II. Počítačové vizualizácie rohových krbov 

III. Počítačové vizualizácie trojpresklenných krbov 

IV. Vizuálne návrhy portálových prevedení krbov 


Poskytujeme vám našu databázu počítačových návrhov krbov preto, aby sme vám ukázali, že v procese stavby krbov je nezastupiteľná a potrebná. Pred samotnou stavbou vášho krbu v každom prípade požadujte o jej vypracovanie!